кухня из дуба

Є таке прислів’я: «Якщо любити, то королеву…», ми додамо: «а якщо обирати кухню, то з дуба …». Якщо є можливість вибрати краще вибирай. Кухня з дуба — мабуть, найкрасивіший, найвишуканіший, найміцніший і взагалі найкращий матеріал із дерева, що існує. Багато людей обирають саме кухню з масиву дуба, і на це є ряд причин. Кухня з даного матеріалу завжди приваблювала маси справжніх цінителів. Вона здавна славилася своєю міцністю, довговічністю, неперевершеною красою і величним виглядом. Попит на неї завжди був високим, і вона ніколи не втрачала своєї актуальності. То чим саме славляться кухні з масиву дуба? Чому вони кращі за інші? У чому їхні головні переваги? Читаємо …

Факти про дуб

 • Дуб має численні лікувальні властивості, що запевняє не тільки у його безпеці, а навіть більше — у корисності його застосування у виготовленні меблів.

 • Кора дуба застосовується в кораблебудуванні, що свідчить про його надміцність і надійність.

 • У Великобританії було мало лісів із дуба і сосни, у зв’язку з чим ця країна не раз здійснювала завоювання земель з єдиною метою забезпечити запас дерева для будівництва кораблів. Такі завоювання отримали назву «дубові війни». Це говорить про те, що цінність цього дерева іноді ставилася вище цінності людського життя.

Коли чуєш такі факти, стає зрозумілим, чому саме це дерево є найбільш цінним і бажаним. А меблі з нього є показником статусу і рівня життя. Але все давайте все ж таки детальніше розглянемо головні плюси цього матеріала.

Головні переваги кухні з масиву дуба:дерево дуб

 1. Головним і незаперечним плюсом кухні з дуба є міцність матеріалу. Дуб використовують для виготовлення бочок для вина і навіть у кораблебудуванні. Його міцність найвища серед дерев. Це говорить про те, що така кухня може прослужити не просто десятки, а навіть сотні років.
 2. Ми вже говорили про лікувальні властивості дуба. Про що свідчить цей факт? Так, вірно — про його екологічність. Спокійно купуйте кухню з масиву дуба і не турбуйтеся про алергічні реакції або інші недуги.
 3. Дуб стійкий до вологи і перепадів температур. Замовляючи кухню з дуба, можна не переживати про те, що мінливий клімат або погода вашої місцевості зіграє з вашою кухнею злий жарт (а таке нерідко буває з іншими породами дерева).
 4. Кухні з дуба ду-у-уже красиві. Вони завжди були популярними серед вищих верств населення. Дубові меблі прикрашали маєтки дворян, особняки мільйонерів і навіть палаци монархів. Завдяки своєму кольору і красивому природному малюнку це дерево вважається еталоном краси і стилю.

Недоліки кухні з масиву дуба

Якщо чесно, знайти їх було нелегко, але вони все-таки є. Отже:

 1. Це дорогий матеріал. Дуб росте довго і повільно, а попит на нього великий. Ціна дуба значно вища за ціни інших пород деревини.
 2. У зв’язку з великою популярністю масиву дуба існує маса підробок цього матеріалу. Слід бути дуже уважним, оглядаючи і купуючи деревину. Окрім підробок, вам також можуть запропонувати неякісний або непридатний для використання матеріал.

Отже, роздивившись вказані недоліки, бачимо, що вони стосуються не самого дерева, а гаманця і недобросовісного постачальника. У всьому іншому до нього нема притензій. Купівля кухні з масиву дуба більше схожа на інвестицію: ви вклали багато але натомість отримали набагато більше.

Догляд за кухнею з масиву ДУБА

Хоча дуб — дерево невибагливе і здатне прослужити вам довгі роки, догляд за ним все таки має сенс. Задля того, щоб зберегти первинний вигляд кухні, потрібно виконувати ряд нескладних інструкцій:

 • Слід регулярно протирати поверхню від пилу сухою фланелевою ганчіркою. Можна використовувати пилосос зі спеціальною насадкою.

 • Не слід витирати дерев’яні меблі вологою ганчіркою, оскільки вона може втратити свій первісний вигляд.
 • Також не рекомендується чистити такі меблі паром, пральними порошками, різними розчинниками, милом, розчинами, що містять спирт і технічними губками (особливо з абразивною поверхнею).
 • Використовуйте спеціальні засоби для догляду за поверхнями кухонь з масиву дуба.
 • Щоб ваші кухонні меблі служили вам довгі роки, необхідно підтримувати постійний мікроклімат.

Підводячи підсумки, можемо сміливо заявити, що кухня з дуба є одним з найбільш правильних рішень. Вона має не лише ряд позитивних характеристик, пов’язаних з її довговічністю і надійністю, але й неперевершений, величний зовнішній вигляд. Така кухня свідчить про достаток, успіх і бездоганний смак своїх господарів. Варто тільки додати: «Якщо любити, то королеву…»

Кухні з массива дерева на замовлення