кухня из сосныНапевно, кожен із нас мріє про оселю, яка б стала затишним прихистком і де завжди панувало би тепло, комфорт і краса. Важливу роль у влаштуванні будинку відіграє кухня. Кухня є тим місцем, де за столом збирається вся сім’я. Тут втілюються найсміливіші кулінарні ідеї і народжуються найсмачніші страви. Кухня це гордість господині і серце будинку, отже від неї значною мірою залежить ваш настрій, стиль домашнього побуту і щоденний комфорт. Саме тому варто дуже скрупульозно підійти до її вибору, ретельно підбираючи матеріал, колір і стиль. І якщо колір і стиль є просто питанням смаку, то вибір матеріалу це відповідальність, адже саме він безпосередньо впливає на термін служби ваших меблів і їх зовнішній вигляд. Багато людей надають перевагу кухні з масиву сосни. Чому саме сосна? Які її плюси і мінуси? Поговоримо про це нижче.

Головні переваги кухні з масиву сосни

Звичано, що кожен матеріал має свої сильні і слабкі сторони. Покупець мусить враховувати їх при виборі меблів, адже це його час і гроші.

Отже, головні плюси кухні з масиву сосни:сосна дерево

 • не викликає труднощів обробка сосни пилянням, струганням, фрезеруванням, фугуванням, а також з’єднання за допомогою шурупів, цвяхів і склеювання;
 • дуже легко піддається обробці фарбою і морилкою;
 • довговічна;
 • піддається дрібному ремонту (усуванню невеликих пошкоджень, відколів, подряпин);
 • має велику в’язкість і помірну схильність до викривлення;
 • помірна ціна на матеріал;
 • високі експлуатаційні характеристики;
 • не потребує складного догляду;
 • екологічно безпечна (підходить алергікам);
 • має гарний природний малюнок і приємний зовнішній вигляд;
 • створює у приміщенні особливу атмосферу світла і тепла.

соснаПідводячи підсумки, можна зі впевненістю сказати, що кухня з масиву сосни — це ідеальний варіант для тих, хто хоче придбати довговічну, якісну і екологічно безпечну кухню за помірною ціною.

Кухня з масиву сосни виконуватиме не тільки свою цільову практичну функцію, але й буде приносити вам естетичне задоволення, оскільки завдяки особливим якостям соснової деревини кухонним меблям можна надати будь-яку форму та вигини. Кухню з масиву сосни можна не тільки покрити лаком, але й пофарбувати в різні кольори, штучно зістарити тощо.

Недоліки кухні з масиву сосни

Все в цьому світі має свої недоліки. Властивості деревини не є винятком. Ми вже розібрали основні переваги кухні з масиву сосни, а тепер поговоримо про недоліки.

Отже, головними мінусами кухні з масиву сосни є:

зміна початкового кольору (з часом може змінюватись на кілька відтінків);

кухня з масиву сосни боїться надмірної вологості (варто врахувати ваше місце проживання — можливо, ви житель туманного Альбіону);

деревина потребує спеціальної обробки, оскільки має від середньої до незначної стійкість проти руйнації грибами.

Виходячи із наведених фактів, можна впевнено зазначити, що кухня з масиву сосни, хоч і має ряд певних недоліків, але вони в жодному разі не переважують її численних плюсів. За умови правильної обробки деревини і належного догляду за меблями протягом експлуатації кухня служитиме довго, задовольняючи очікування навіть найвимогливіших клієнтів.

красивая кухня из сосныНа закінчення…

Купуючи кухню з сосни, ви точно не пошкодуєте. Ви отримаєте міцні, красиві та екологічно безпечні меблі на радість вам і вашим рідним. Отже, кухня з масиву сосни — це правильний вибір! За відносно невеликі гроші (в порівнянні з іншими матеріалами) ви стаєте молодарем вишуканого і якісного гарнітура, що служитиме вам довгі роки.

Замовити кухню із сосни по індівідуальному проекту