Оцените статью

«Ми самі малюємо своє життя. І байдуже, який з тебе художник. Важливим є колір фарби!»

Важливим є колір фарби… Перше, що спадає на думку, коли йдеться про кухню з вишні – це, звичайно, її колір. Вишня завжди була й досі є цінною породою деревини для виробництва меблів і внутрішнього оздоблення. кухня из вишниВ основному теплі червонуваті тони вишні використовують для виробництва кухонь в стилі “бідермеєр” і “модерн”, але часто її обирають і для класичних варіантів. Колір цієї деревини ні в якому разі не є мінусом, навпаки, судячи по тенденціях 2017-2018 років, благородні відтінки вишневого, червоного, марсали, коричневого і бордового знову в тренді. А що стосовно інших переваг вишні? Чому варто зупинити свій вибір саме на цьому матеріалі? Які його плюси і мінуси? Розглянемо це детальніше.

Якість деревини

Вишня є одним із найпоширеніших порід декоративної деревини, вона займає близько 4% ринку пиломатеріалів. Найбільш цінуються саме декоративні властивості вишневого дерева, однак воно має й інші численні переваги.

Коефіцієнт твердості вишні показує, що вона суттєво м’якша за багато інших порід. Але такої твердості цілком достатньо для виготовлення висококласних меблів. У то самий час вона еластична і стійка, що підвищує її популярність як оздоблювального матеріалу. Вишня має високий рівень міцності і легка в обробці.

Завдяки гладкій структурі вишня є улюбленим матеріалом декораторів і дизайнерів приміщень. Одна з головних переваг виготовлення кухні з вишні є те, що цей матеріал дуже легко пиляти, шліфувати, сушити — при цьому він не розсипається і не деформується.

Переваги та недоліки кухні з масиву вишні

Переваги:

Як уже було зазначено раніше, головним достоїнством є колір. Колір вишні має дуже гарний і яскравий окрас в массив вишничервоних тонах — від жовтувато-червоного до коричневого. Природний малюнок вишні досить гарний і різноманітний. Відтінки коливаються від світло-рожевого до червоно-коричневого, іноді зустрічаються й золоті нотки. Згодом деревина темніє, набуваючи не менш красивого темно-коричневого або червоного кольору. А за допомогою хімічної обробки можна отримати колір, схожий на махагон. Кухня з таким забарвленням свідчить про бездоганний смак її володаря. А сама кухня, за твердженнями психологів, здатна заряджати людину своєю енергією і в той самий час демонструвати стабільність і стійкість навколишнього світу, адже її колір близький до збудливого червоного і, разом з тим, до благородного бордового.

Значна твердість і податливість механічній обробці роблять кухню з масиву вишні однією з найбільш популярних.м Твердість і малий відсоток набухання дають можливість виробляти з цієї породи дерева якісні кухонні меблі, що здатні зберігати свій первинний вигляд упродовж багатьох років.

Догляд не потребує великих зусиль. Головна умова — не застосовувати агресивні миючі засоби і жорсткі щітки. Мити можна звичайною водою і спеціальним миючим засобом для масиву дерева, використовуючи при цьому губку або ганчірку.

Недоліки:

Головним недоліком є ​​ціна деревини з масиву вишні. Мати кухню з масиву вишні завжди вважалося показником статусу і рівня життя. В кінці дев’ятнадцятого-початку двадцятого століть було дуже престижно володіти меблями або внутрішнім оздобленням із вишні. Ця тенденція зберігається й досі.

Твердість вишні є середньою, однак вона все ж таки поступається буку та дубу.

Підводячи підсумки, можна впевнено сказати, що обравши кухню з масиву вишні, ви не прогадаєте. Ви отримаєте довговічні й ексклюзивні меблі, здатні вразити навіть найвибагливіших гостей. Кухня з масиву вишні — це той випадок, коли краса і якість не поступаються одне одному.

Також ви можете дізнатися про інші породи дерева для кухонь – вільха, ясень та сосна