кухня из ясеняКласика чи модерн? Простота чи химерність? Витонченість форм чи сучасний дизайн? Напевно, кожен з вас, хто мріяв про нову кухню, замислювався над цими питаннями. Обирати вам, але знайте: кухня з масиву ясена відмінно впорається з усіма цими задачами. Завдяки своїм властивостям масив ясена здатен втілювати різні стилі і бути у використанні в будь-якому інтер’єрі. Онак цим приємним фактом перелік переваг кухні з масиву ясеня не обмежується. Про інші мова піде далі.

Основні характеристики ясеня

Переваги:

  1. Деревина ясеня, що має середню щільність 690 кг / м³, належить до важких і твердих сортів дерева з високими характеристиками міцності. Її міцність на розрив і згин перевищує міцність деревини дуба.
  2. Масив ясеня еластичний, зносостійкий і більш в’язкий, ніж багато вітчизняних пород деревини.
  3. Поверхнева обробка масиву ясеня не є складною, її можна обробляти морилками.
  4. Ясен стійкий до слабких кислот.
  5. Масив ясеня відрізняється твердістю і міцністю, він повністю всихає. Кухня з масиву ясеня не буде тріскатися. Не боїться вона і вологи.

Ми щойно перелічили лише фізичні переваги ясеня. Слід додати, що окрім неабиякої міцності деревина ясеня вражає й своєю красою. 

До головних зовнішніх переваг ми віднесемо:

  • Колір. Ясень — найбільш ніжний, світлий матеріал, який завжди виглядає свіжим. Вам не доведеться хвилюватися з приводу відчуття перевантаженості або важкої атмосфери. Кухня з масиву ясеня, завдяки світлій деревині, ідеально впишеться в інтер’єр і додасть легкості і затишку вашій оселі.

| А ви знали, що світлі тони притягують людей на 70% більше, ніж темні? |

  • Масив ясеня добре піддається обробці. Як ми згадували на початку, завдяки унікальним властивостям ясеня ви можете отримати меблі будь-якого стилю, за своїм бажанням.

  • Структурний малюнок ясеня яскраво виражений і більш розкидистий, ніж у дуба, чим і приваблює багатьох покупців. Колірна гамма ясеня — біло-рожеві відтінки.

  • Тільки професіонал може відрізнити масив ясеня від масиву дуба. Ясень, за умови правильної обробки, ні в чому не поступається дубу.

| А ви знали, що ясень твердіший за дуб? |

Стародавні воїни робили з нього зброю, яка не ламалася навіть при сильних ударах. Зараз його дуже люблять спортсмени: жердини для гімнастичних брусів, гоночні весла, лижі, бити.

Недоліки

Важко знайти недоліки. Вони стосуються не стільки самого дерева, скільки його правильної обробки і застосування.

кухня из ясеня

Отже:

Слід звертати увагу на те, наскільки добре висушено деревину. В іншому випадку існує ризик чутливості до вологості.

Підводячи підсумки, можемо з упевненістю сказати, що кухня з масиву ясеня втілить ваші мрії. Крім того, що їй притаманна позитивна й легка енергетика, вона ще надійна й міцна. Кухня з масиву ясеня невибаглива у догляді і екологічно безпечна. Вона перетворить вашу оселю на затишний притулок, в який хотітиметься повертатися знову і знову. На такій кухні ви відчуватимете свободу і спокій, у вас буде можливість подумати про найголовніше, адже світлий колір до цього спонукає.

Дізнатися про інші матеріали: ДСП та МДФ

Подивитися відео про кухні з ясеню

Замовити кухню з дерева в Києві