❇ Кухня з вишні – прикраса оселі ❇

previous arrow
next arrow
Slider
Довговічність
Екологічність
Простий догляд

Кухня з вишні

Унікальний колір породи
Головним достоїнством меблів із вишні вважається її благородний колір, що нагадує червоне дерево. Відтінків багато: від рожевокоричневого до золотисточервоного. З плином часу дерево темнішає, що тільки додає виробам вишуканості.

.

Еластичність деревини
Меблі з вишні досить легко обробляти і полірувати, що дозволяє добитися ідеально гладкої поверхні. Завдяки не найвищій щільності деревини – 600 кг / куб.см і її однорідності – вишня прекрасно пиляється, шліфується та сушиться, не розсипаючись і не піддаючись деформації. Ще один важливий плюс кухні з масиву вишні – це оптимальна в плані відповідності властивостей і характеристик ціна, яка набагато нижче, ніж у більш твердих порід. Незважаючи на те, що вишня поступається по ряду властивостей дорогим масивам, таким, як дуб, кухня з вишні буде виглядати благородно, створюючи багату атмосферу.

Сполучуваність дерева з будь-яким стилем
Меблі з масиву вишні поєднується практично з будь-яким стилем. Найпоширеніші колірні рішення – теплі: жовтий, червоний, світло-коричневий. Добре виглядають комбінації з білим кольором. Вишневі кухні з масиву на замовлення – це чіткі, правильні лінії, строгий класичний візерунок дверцят, який підкреслюює привабливість і благородство матеріалу. Декоративний колір вишні рожево-коричневого тону дає можливість не перенасичувати меблі кількістю аксесуарів, а ось м’який малюнок, який виконаний в техніці різьби, округлі форми і скляні вітражі з класичним орнаментом будуть дуже доречні.

Глянцева поверхня
Кухні
з масиву вишні надає ефектний вигляд особлива гладка поверхня. Кухня візуально збільшується, і навіть темні кольори, які в матовому виконанні будуть здаватися грубими і похмурими, виглядають естетично. Ще один плюс глянцеві покриття легко миються.

Ціна кухні з вишні – 11000 грн/м.п.

Меблі з вишні – символ розкоші і аристократизму

Кухні з масиву дерева під ключ

Кухня из дуба под заказ
Дуб
Кухня из ясеня под заказ
Ясень
Кухня из сосны под заказ
Сосна
Кухня из вишни под заказ
Вишня
Кухня из ольхи под заказ
Ольха
{“visible_panels”:”5″,”width”:”1100″,”height”:”300″,”orientation”:”horizontal”,”panel_distance”:”5″,”max_openedaccordion_size”:”80%”,”open_panel_on”:”hover”,”shadow”:”true”,”autoplay”:”false”,”mouse_wheel”:”false”}